CATS A

TEAM

Celine Lemmens

Emma Sohier

Eva Devliegher

Hanne Mestdagh

Loes Breughe

Marthe Bucquoye

Pippa Demeulenaere

Ruth Leire

Sarah Molkens

Sien Devliegher

Silke Storme

Xania Bollenberg

Yuna Dehullu

Peter Van tortelboom

Coach

Bart Dedeurwaerder

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
19u30 – 21u00

Sporthal 1
Zaal 3

Woensdag
20u30 – 22u00

Sporthal 1
Zaal 1, 2 en 3

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Amon Jeugd Gentson DSE A6222202015531225
2LDP Donza DSE A5622175015861323
3Kangoeroes Basket Mechelen DSE B5222157015121399
4BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A5022148013861335
5Basket Willebroek DSE A4822139014791385
6Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B46221210014051389
7Basket SKT Ieper DSE A46221210014751494
8DBC Osiris Okapi Aalst DSE A44221111014841416
9Phantoms Basket Boom DSE B44221111015701428
10Hasselt BT DSE A4022913013591465
11KBBC Sparta Laarne DSE B3622715013941588
12House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B3222517013021502
13Basket Houthalen DSE A3022418012861487
14Antwerp Giants DSE A3022418012771632
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Wytewa Roeselare DSE A - Basket SKT Ieper DSE A20-08-2023 17.00Sporthal Schiervelde 40-108
Belfius BCCA Neufchâteau DSE A - Basket SKT Ieper DSE A27-08-2023 12.30Hall des Tanneries 34- 85
Basket SKT Ieper DSE A - House Of Talents Kortrijk Spurs DSE A30-08-2023 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Avanti Brugge Dames DSE A - Basket SKT Ieper DSE A02-09-2023 19.00De Varens 46- 84
Basket SKT Ieper DSE A - KBBC Sparta Laarne DSE A06-09-2023 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 43- 52
Basket SKT Ieper DSE A - DBC Osiris Okapi Aalst DSE A16-09-2023 18.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 67- 43
Basket SKT Ieper DSE A - Kangoeroes Basket Mechelen DSE B24-09-2023 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 60- 61
Antwerp Giants DSE A - Basket SKT Ieper DSE A30-09-2023 19.00Heylen Vastgoed Basketcampus 69- 80
Basket SKT Ieper DSE A - Royal Castors Braine DSE A04-10-2023 20.15Stedelijke Sporthal 1 Ieper 30-102
Basket SKT Ieper DSE A - Basket Houthalen DSE A08-10-2023 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 80- 66
LDP Donza DSE A - Basket SKT Ieper DSE A14-10-2023 18.15OCP 85- 49
Basket SKT Ieper DSE A - Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B22-10-2023 17.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 51- 48
Basket SKT Ieper DSE A - KBBC Sparta Laarne DSE B04-11-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 75- 65
BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A - Basket SKT Ieper DSE A12-11-2023 11.00Sporthal De Zeurt 69- 59
Basket SKT Ieper DSE A - DBC Osiris Okapi Aalst DSE A19-11-2023 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 71- 65
Basket Willebroek DSE A - Basket SKT Ieper DSE A26-11-2023 17.00Sporthal de Schalk 62- 51
Basket Houthalen DSE A - Basket SKT Ieper DSE A02-12-2023 19.30Gemeentelijke Sporthal Lakerveld 45- 63
Basket SKT Ieper DSE A - House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B10-12-2023 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 82- 75
Phantoms Basket Boom DSE B - Basket SKT Ieper DSE A17-12-2023 13.15Braxhall 79- 46
House Of Talents Kortrijk Spurs DSE D - Basket SKT Ieper DSE A06-01-2024 18.00Athena Campus 3 Hofsteden 44- 86
BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A - Basket SKT Ieper DSE A09-01-2024 20.30Sporthal De Zeurt 60- 59
Basket SKT Ieper DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE A14-01-2024 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 72- 60
Hasselt BT DSE A - Basket SKT Ieper DSE A20-01-2024 19.00Stedelijke sportschuur Kuringen 52- 75
Kangoeroes Basket Mechelen DSE B - Basket SKT Ieper DSE A28-01-2024 12.00Stedelijke Sporthal Winketkaai 76- 51
Basket SKT Ieper DSE A - Antwerp Giants DSE A03-02-2024 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 78- 71
BC Oostende Basket@Sea DSE C - Basket SKT Ieper DSE A09-02-2024 21.00Sportcentrum Zomerloos Gistel 34-125
Basket Houthalen DSE A - Basket SKT Ieper DSE A18-02-2024 17.30Gemeentelijke Sporthal Lakerveld 73- 81
Basket SKT Ieper DSE A - LDP Donza DSE A25-02-2024 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 68- 82
Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B - Basket SKT Ieper DSE A02-03-2024 17.00De Treffer (Stedelijke Sporthal) 70- 67
KBBC Sparta Laarne DSE B - Basket SKT Ieper DSE A09-03-2024 18.00Gemeentelijke Sporthal Laarne 53- 68
Basket SKT Ieper DSE A - BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A17-03-2024 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 75- 51
DBC Osiris Okapi Aalst DSE A - Basket SKT Ieper DSE A23-03-2024 19.00Forum Aalst 78- 70
Basket SKT Ieper DSE A - House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B29-03-2024 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 79- 45
Basket SKT Ieper DSE A - Basket Willebroek DSE A14-04-2024 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 66- 84
WedstrijdDatumTijdLocatie
Basket SKT Ieper DSE A - Hasselt BT DSE A19-04-202421.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B - Basket SKT Ieper DSE A20-04-202418.15Sporthal Lange Munte
Basket SKT Ieper DSE A - Phantoms Basket Boom DSE B28-04-202417.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Amon Jeugd Gentson DSE A - Basket SKT Ieper DSE A04-05-202418.30Provinciale Sporthal Henleykaai
Basket SKT Ieper DSE A - House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C19-05-202417.30De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.