LIONS B

TEAM

Alex Delaey

Bennet Vansteenkiste

Cederik Benoot

Daan Pieters

Joris Vanhaverbeke

Kenzo Martin

Kjell Deceuninck

Mathias Heughebaert

Pallieter Bevernage

Thomas Witdouck

Victor Bauters

Fabrice Martin

Coach

Pascal Heughebaert

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
20u30 – 22u00

Sporthal 2
Zaal 4

Donderdag
20u30 – 22u00

Sporthal 1
Zaal 1, 2 en 3

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Garage Wille Hansbeke HSE A5218171013821152
2Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A4818153014381265
3Basket SKT Ieper HSE B4018117014241369
4KBBC Racing Brugge HSE A361899013591410
5Geranimo Bornem Basket HSE A361899012681254
6Clem Scherpenheuvel HSE A361899013791367
7Gent-Oost Eagles HSE A351798012701183
8LDP Donza HSE B3418810012151285
9KBBC T&T Turnhout HSE A3418810012351331
10BBC Geel HSE A331789012241231
11KBGO Finexa Basket@Sea HSE B3218711013881415
12Red Vic Wilrijk HSE A3218711014001438
13House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B3018612013421374
14Kangoeroes Basket Mechelen HSE B2218216012631513
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket SKT Ieper HSE B - Okapi Aalst HSE B19-08-2023 18.15Stedelijke Sporthal 1 Ieper 73- 60
Basket Sijsele HSE A - Basket SKT Ieper HSE B23-08-2023 20.00Sportpark 't Veld 81- 70
Titans Basketball Bonheiden HSE A - Basket SKT Ieper HSE B26-08-2023 19.00Sporthal Berentrode 79- 80
Basket SKT Ieper HSE B - Stevoort BBC HSE B27-08-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 72- 68
Basket SKT Ieper HSE B - Basket Midwest Izegem HSE A31-08-2023 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 67- 61
Basket SKT Ieper HSE B - Amon Jeugd Gentson HSE A03-09-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 48- 82
Union BC Quaregnon HSE A - Basket SKT Ieper HSE B06-09-2023 20.30Salle 'Edgard Hismans' 74- 67
Basket SKT Ieper HSE B - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A09-09-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 20- 0 BFOR
Basket Lummen HSE A - Basket SKT Ieper HSE B09-09-2023 20.30Sportcomplex Vijfsprong 0- 20 AFOR
Basket SKT Ieper HSE B - KBGO Finexa Basket@Sea HSE A16-09-2023 20.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 78- 66
KBBC Racing Brugge HSE A - Basket SKT Ieper HSE B23-09-2023 20.45KTA Brugge 55- 61
Basket SKT Ieper HSE B - KBGO Finexa Basket@Sea HSE B30-09-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 81- 80
Clem Scherpenheuvel HSE A - Basket SKT Ieper HSE B07-10-2023 20.30Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 82- 73
Basket SKT Ieper HSE B - Red Vic Wilrijk HSE A14-10-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 77- 72
House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B - Basket SKT Ieper HSE B22-10-2023 14.45Sporthal Lange Munte 74- 83
Garage Wille Hansbeke HSE A - Basket SKT Ieper HSE B05-11-2023 17.00Sporthal Oostbroek 89- 68
Basket SKT Ieper HSE B - Kangoeroes Basket Mechelen HSE B11-11-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 93- 84
KBBC T&T Turnhout HSE A - Basket SKT Ieper HSE B18-11-2023 20.30Sporthal St. Victor 79- 69
Basket SKT Ieper HSE B - LDP Donza HSE B25-11-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 55- 52
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A - Basket SKT Ieper HSE B09-12-2023 18.00Tuinwijk 74- 83
Basket SKT Ieper HSE B - BBC Geel HSE A16-12-2023 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 89- 90
Basket SKT Ieper HSE B - Clem Scherpenheuvel HSE A06-01-2024 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 93- 58
Gent-Oost Eagles HSE A - Basket SKT Ieper HSE B14-01-2024 17.00Eagles HQ 86- 80
Basket SKT Ieper HSE B - Geranimo Bornem Basket HSE A20-01-2024 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 80- 86
Basket SKT Ieper HSE B - KBBC Racing Brugge HSE A28-01-2024 17.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 82- 86
KBGO Finexa Basket@Sea HSE B - Basket SKT Ieper HSE B04-02-2024 11.00De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum 80- 90
Red Vic Wilrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE B25-02-2024 14.45Sporthal Red Vic 74- 86
Basket SKT Ieper HSE B - House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B02-03-2024 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 81- 68
WedstrijdDatumTijdLocatie
Basket SKT Ieper HSE B - Garage Wille Hansbeke HSE A09-03-202418.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Kangoeroes Basket Mechelen HSE B - Basket SKT Ieper HSE B16-03-202417.00Stedelijke Sporthal Winketkaai
Basket SKT Ieper HSE B - KBBC T&T Turnhout HSE A23-03-202418.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
LDP Donza HSE B - Basket SKT Ieper HSE B13-04-202418.15OCP
Basket SKT Ieper HSE B - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A20-04-202418.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
BBC Geel HSE A - Basket SKT Ieper HSE B28-04-202417.00Axion
Basket SKT Ieper HSE B - Gent-Oost Eagles HSE A04-05-202418.30Stedelijke sporthal 2 Ieper
Geranimo Bornem Basket HSE A - Basket SKT Ieper HSE B11-05-202420.15Sporthal Breeven

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.