LIONS C

TEAM

Frederic Vermeersch

Gilles Deleu

Klaas Pieters

Maxim Delaey

Nathan Vangraefschepe

Thomas Vandenhove

Warre Delaplace

Yanis Heughebaert

Yentl Decommer

Stijn Noppe

Coach

Vincent Vandenhove

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Woensdag
van 20:30 tot 22:00
SPORTHAL 1 ZAAL 2

Vrijdag
van 20:30 tot 22:00
SPORTHAL 1 ZAAL 1

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A3814122012401028
2Basket Midwest Izegem HSE A361411301077915
3BC Vagant Kortrijk HSE A34141040971837
4House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C301486010031026
5Wytewa Roeselare HSE A281477010351021
6KBBC Wikings Kortrijk HSE A2414590925919
7Vk Iebac Ieper HSE A181421208301108
8Basket SKT Ieper HSE C161411308151042
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Rapid Langemark HSE A - Basket SKT Ieper HSE C27-08-2022 20.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 71- 65
Basket SKT Ieper HSE C - Rapid Langemark HSE A02-09-2022 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 57- 68
Basket SKT Ieper HSE C - Basket Midwest Izegem HSE B10-09-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 68- 62
Basket Midwest Izegem HSE B - Basket SKT Ieper HSE C17-09-2022 18.30Sporthal Kachtem 63- 41
Basket SKT Ieper HSE C - BBC Gullegem HSE A23-09-2022 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 73- 40
Basket SKT Ieper HSE C - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A01-10-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 49- 77
Wytewa Roeselare HSE A - Basket SKT Ieper HSE C07-10-2022 21.00Sporthal Schiervelde 65- 60
Basket SKT Ieper HSE C - KBBC Wikings Kortrijk HSE A15-10-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 40- 48
BC Vagant Kortrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE C23-10-2022 17.30Sporthal Lange Munte 61- 49
Vk Iebac Ieper HSE A - Basket SKT Ieper HSE C05-11-2022 20.15Zaal VK Iebac 73- 59
Basket SKT Ieper HSE C - House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C12-11-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 60- 84
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A - Basket SKT Ieper HSE C19-11-2022 20.15Evenementenhal De Schelp111- 75
Basket SKT Ieper HSE C - Basket Midwest Izegem HSE A26-11-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 61- 85
Basket SKT Ieper HSE C - KBGO Finexa Basket@Sea HSE C03-12-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 55- 72
Basket SKT Ieper HSE C - Wytewa Roeselare HSE A10-12-2022 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 65- 85
KBBC Wikings Kortrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE C18-12-2022 10.30Lagae Plein 78- 49
Basket Midwest Izegem HSE A - Basket SKT Ieper HSE C14-01-2023 20.30Sporthal Kachtem 79- 63
Basket SKT Ieper HSE C - BC Vagant Kortrijk HSE A21-01-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 50- 61
Basket SKT Ieper HSE C - Vk Iebac Ieper HSE A28-01-2023 16.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 68- 61
House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C - Basket SKT Ieper HSE C05-02-2023 15.30Sporthal Lange Munte 74- 67
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.