LIONS C

TEAM

Arthur Vanysacker

Frederic Vermeersch

Gilles Deleu

Jonas Vandecasteele

Maxim Delaey

Nathan Vangraefschepe

Romain Vanysacker

Siel Pieters

Thomas Vandenhove

Warre Delaplace

Yanis Heughebaert

Yentl Decommer

Simon Segier

Coach

Vincent Vandenhove

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
20u30 – 22u00

Sporthal 1
Zaal 3

Vrijdag
20u30 – 22u00

Sporthal 1
Zaal 1

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Basket Midwest Izegem HSE A7826260021621419
2KBBC DMVD Wikings Kortrijk HSE A6426197018231624
3Wytewa Roeselare HSE A6426197018731727
4De West-Hoek Zwevezele HSE A6226188020131729
5BC Vagant Kortrijk HSE A54261412018351706
6Basket SKT Ieper HSE C54261412018211695
7House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C54261412017941816
8Mibac Middelkerke HSE A52261313018161879
9Koninklijke BBC Oostkamp HSE B52261313018351939
10BBC P Heuvelland HSE A48261115017951906
11Carrefour Market Blankenberge HSE A4426917017311890
12KBGO Finexa Basket@Sea HSE C4026719016791978
13KBBC Racing Brugge HSE B3226323017182089
14BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE B2826222013311829
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Midwest All-in Garden Tielt HSE A - Basket SKT Ieper HSE C19-08-2023 20.15Stedelijke Sporthal Tielt 55- 63
Basket SKT Ieper HSE C - BBC Gullegem HSE A27-08-2023 13.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 56- 67
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE A - Basket SKT Ieper HSE C02-09-2023 20.30Gaverhal 61- 45
KBBC Vk Iebac Ieper HSE A - Basket SKT Ieper HSE C09-09-2023 20.15Zaal VK Iebac 48- 59
Elektrooghe Gembas Knesselare HSE B - Basket SKT Ieper HSE C17-09-2023 17.00Sporthal Flabbaert 61- 77
KBBC Racing Brugge HSE B - Basket SKT Ieper HSE C23-09-2023 18.15KTA Brugge 42- 75
Basket SKT Ieper HSE C - Basket Midwest Izegem HSE A30-09-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 46- 57
BBC P Heuvelland HSE A - Basket SKT Ieper HSE C07-10-2023 21.00Salle des Sports Ploegsteert 68- 75
Basket SKT Ieper HSE C - House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C14-10-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 57- 43
Mibac Middelkerke HSE A - Basket SKT Ieper HSE C21-10-2023 20.30Vita Krokodiel 69- 67
BT Lauwe HSE A - Basket SKT Ieper HSE C28-10-2023 20.00Sporthal Ter Leie 63- 88
De West-Hoek Zwevezele HSE A - Basket SKT Ieper HSE C04-11-2023 20.00Sporthal "De Zwaluw" Zwevezele 80- 67
Basket SKT Ieper HSE C - KBBC DMVD Wikings Kortrijk HSE A11-11-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 54- 63
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE B - Basket SKT Ieper HSE C19-11-2023 15.00Gaverhal 69- 75
Basket SKT Ieper HSE C - BC Vagant Kortrijk HSE A25-11-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 59- 58
KBBC DMVD Wikings Kortrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE C30-11-2023 21.00Sporthal Lange Munte 66- 74
Koninklijke BBC Oostkamp HSE B - Basket SKT Ieper HSE C09-12-2023 18.00De Valkaart 99- 92
Basket SKT Ieper HSE C - Carrefour Market Blankenberge HSE A16-12-2023 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 78- 81
Basket Sijsele HSE B - Basket SKT Ieper HSE C05-01-2024 20.30Sportpark 't Veld 72- 76
Wytewa Roeselare HSE A - Basket SKT Ieper HSE C12-01-2024 21.00Sporthal Schiervelde 64- 53
Basket SKT Ieper HSE C - KBGO Finexa Basket@Sea HSE C20-01-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 78- 72
Basket SKT Ieper HSE C - KBBC Racing Brugge HSE B28-01-2024 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 92- 54
Basket Midwest Izegem HSE A - Basket SKT Ieper HSE C03-02-2024 21.00Sporthal Kachtem 68- 55
Basket SKT Ieper HSE C - Wytewa Roeselare HSE A09-02-2024 21.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 72- 55
Basket SKT Ieper HSE C - BBC P Heuvelland HSE A18-02-2024 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 81- 71
House Of Talents Kortrijk Spurs HSE C - Basket SKT Ieper HSE C25-02-2024 16.30Athena Campus 3 Hofsteden 78- 67
Basket SKT Ieper HSE C - Mibac Middelkerke HSE A02-03-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 76- 61
Basket SKT Ieper HSE C - De West-Hoek Zwevezele HSE A09-03-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 71- 75
KBBC DMVD Wikings Kortrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE C17-03-2024 10.30Lagae Plein 53- 52
Basket SKT Ieper HSE C - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE B23-03-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 63- 45
Basket SKT Ieper HSE C - BBC Koksijde HSE A30-03-2024 18.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 75- 70
BC Vagant Kortrijk HSE A - Basket SKT Ieper HSE C14-04-2024 17.30Sporthal Lange Munte 79- 71
Basket SKT Ieper HSE C - Koninklijke BBC Oostkamp HSE B20-04-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 84- 58
Carrefour Market Blankenberge HSE A - Basket SKT Ieper HSE C27-04-2024 20.30Zaal d'Hoogploate 65- 91
Basket SKT Ieper HSE C - Wytewa Roeselare HSE A04-05-2024 16.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 68- 50
KBGO Finexa Basket@Sea HSE C - Basket SKT Ieper HSE C11-05-2024 20.30De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum 73- 74
Basket SKT Ieper HSE C - Basket Midwest Izegem HSE A18-05-2024 20.30De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum 63- 71
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.