M16 B

TEAM

Amina Berth

Anaïs Denecker

Eliana Dubois

Emma Heinle

Lina Hachana

Lucie Smedts

Marie Deceuninck

Marie Neirynck

Marie Vandermeersch

Rachelle Debal

Zoë Malfait

Brian Heinle

Coach

Jelena Rambour

Coach

Zoubeir Hachana

Coach

Xander Lammertyn

Coach

Barbara Vandenhove

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
19u00 – 20u30

Sporthal 1
Zaal 2

Woensdag
19u00 – 20u30

Minneplein
Zaal 2

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1BBC Koksijde M16 A248800515305
2BC Oostende Basket@Sea M16 B228710449275
3Elektrooghe Gembas Knesselare M16 B157430427346
4Bobcat Wielsbeke M16 B148350318426
5Amon Jeugd Gentson M16 B137340335358
6Basket Midwest Izegem M16 A108170304447
7Basket SKT Ieper M16 B98160219410
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Wytewa Roeselare M16 A - Basket SKT Ieper M16 B16-09-2023 12.30Sporthal Schiervelde 83- 33
Basket SKT Ieper M16 B - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem M16 A23-09-2023 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 36- 27
Bobcat Wielsbeke M16 B - Basket SKT Ieper M16 B30-09-2023 17.30Centrum Hernieuwenburg - NIEUW 39- 67
Basket SKT Ieper M16 B - Basket Midwest Izegem M16 A07-10-2023 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 28- 36
House of Talents Kortrijk Spurs M16 C - Basket SKT Ieper M16 B14-10-2023 13.30Athena Campus 3 Hofsteden 21- 73
Basket SKT Ieper M16 B - Wytewa Roeselare M16 A22-10-2023 09.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 39- 86
Basket SKT Ieper M16 B - Bobcat Wielsbeke M16 B04-11-2023 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 76- 34
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem M16 A - Basket SKT Ieper M16 B11-11-2023 15.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem 26- 48
Basket Midwest Izegem M16 A - Basket SKT Ieper M16 B18-11-2023 15.30Sporthal Kachtem 34- 42
Basket SKT Ieper M16 B - House of Talents Kortrijk Spurs M16 C25-11-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 86- 11
Basket SKT Ieper M16 B - BC Oostende Basket@Sea M16 B13-01-2024 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 19- 66
Bobcat Wielsbeke M16 B - Basket SKT Ieper M16 B21-01-2024 09.00Centrum Hernieuwenburg - NIEUW 32- 27
Basket SKT Ieper M16 B - Amon Jeugd Gentson M16 B04-02-2024 09.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 44- 42
BBC Koksijde M16 A - Basket SKT Ieper M16 B11-02-2024 13.00Gemeentelijke sporthal Koksijde 83- 25
Basket Midwest Izegem M16 A - Basket SKT Ieper M16 B02-03-2024 13.00Sporthal Kachtem 44- 33
Elektrooghe Gembas Knesselare M16 B - Basket SKT Ieper M16 B10-03-2024 13.00Sporthal Flabbaert 79- 30
Basket SKT Ieper M16 B - Bobcat Wielsbeke M16 B16-03-2024 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 41- 44
BC Oostende Basket@Sea M16 B - Basket SKT Ieper M16 B24-03-2024 13.15Ter Polder 20- 0 BFOR
WedstrijdDatumTijdLocatie
Amon Jeugd Gentson M16 B - Basket SKT Ieper M16 B20-04-202411.00Provinciale Sporthal Henleykaai
Basket SKT Ieper M16 B - BBC Koksijde M16 A21-04-202414.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper M16 B - Elektrooghe Gembas Knesselare M16 B27-04-202414.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper M16 B - Basket Midwest Izegem M16 A05-05-202415.00Stedelijke sporthal 2 Ieper

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.