J18 B

TEAM

Colin Deceuninck

Ervin Smailovic

Ian-Thomas Everaerts

Jarne Qualy

Jolan Pieters

Keanu Goudeseune

Louis Deceuninck

Nathan Hoflack

Niels Ghijsen

Pierre-Alexandre Gantin

Quintus Dehaene

Thomas Aeck

Victor Bauters

Coach

Tim Pieters

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
van 19:00 tot 20:30
SPORTHAL 2 ZAAL 5

Donderdag
van 19:00 tot 20:30
SPORTHAL 1 ZAAL 1

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Basket SKT Ieper J18 B93300185111
2Rozenbeka Oostrozebeke J18 A93300234157
3Bebita Eernegem J18 A73210117116
4BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J18 B64130127203
5Kon BBC De Panne vzw J18 A421108575
6Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J18 A42110102100
7Midwest ALL4ONE Basketbal Menen J18 A4411095128
8Rapid Langemark J18 A2302086141
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Mibac Middelkerke J18 A - Basket SKT Ieper J18 B10-09-2022 16.00Vita Krokodiel 89- 41
Basket SKT Ieper J18 B - Basket Poperinge J18 A17-09-2022 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 26-104
Koninklijke Basket Avelgem J18 A - Basket SKT Ieper J18 B01-10-2022 14.00Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken 85- 62
Basket SKT Ieper J18 B - Wytewa Roeselare J18 B08-10-2022 13.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
Olympos Marke J18 A - Basket SKT Ieper J18 B15-10-2022 15.30Sporthalle Marke105- 64
Basket Poperinge J18 A - Basket SKT Ieper J18 B22-10-2022 11.00Stedelijke Sporthal Poperinge 99- 36
Basket SKT Ieper J18 B - KB Oostende Bredene Basket@seaJ18 A29-10-2022 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 20- 0 BFOR
Basket SKT Ieper J18 B - Olympos Marke J18 A05-11-2022 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 44- 84
Wytewa Roeselare J18 B - Basket SKT Ieper J18 B12-11-2022 14.30Sporthal Schiervelde 65- 36
Basket SKT Ieper J18 B - Koninklijke Basket Avelgem J18 A20-11-2022 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 51- 73
Basket SKT Ieper J18 B - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 B07-01-2023 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 55- 31
Basket SKT Ieper J18 B - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J18 B14-01-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 61- 24
Basket SKT Ieper J18 B - Rapid Langemark J18 A21-01-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 58- 41
Bebita Eernegem J18 A - Basket SKT Ieper J18 B04-02-2023 13.00Sportcentrum Eernegem 46- 66
Basket SKT Ieper J18 B - Basket Sijsele J18 A05-02-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 59- 65
WedstrijdDatumTijdLocatie
Basket SKT Ieper J18 B - Rozenbeka Oostrozebeke J18 A12-02-202310.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Kon BBC De Panne vzw J18 A - Basket SKT Ieper J18 B25-02-202311.00Sportzaal Den Oosthoek
Basket SKT Ieper J18 B - Midwest ALL4ONE Basketbal Menen J18 A04-03-202314.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J18 A - Basket SKT Ieper J18 B11-03-202311.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J18 B - Basket SKT Ieper J18 B18-03-202313.00Gaverhal
Rozenbeka Oostrozebeke J18 A - Basket SKT Ieper J18 B25-03-202311.30Stedelijke Sporthal "Mandelmeersen" Oostrozenbeke
Basket SKT Ieper J18 B - Bebita Eernegem J18 A01-04-202314.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Rapid Langemark J18 A - Basket SKT Ieper J18 B22-04-202316.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
Basket SKT Ieper J18 B - Kon BBC De Panne vzw J18 A29-04-202312.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Midwest ALL4ONE Basketbal Menen J18 A - Basket SKT Ieper J18 B06-05-202314.00Ter Steenlandt
Basket SKT Ieper J18 B - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J18 A14-05-202312.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.