J16 B

TEAM

Artin Razavi

August Gryson

Florian Vancoillie

Ivan Novokshchenov

Jayden Sercu

Mathis Vanhove

Mauro Acke

Miro Lepouttere

Miroslav Sykes

Senne Couvreur

Willem Boone

Wout Vanhauwaert

Mike Sercu

Coach

Joke Soenen

Ploegafgevaardigde

Kristof Lepouttere

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Woensdag
17u30 – 19u00

Sporthal 2
Zaal 5

Vrijdag
17u30 – 19u00

Sporthal 2
Zaal 4

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1BBC P Heuvelland J16 A36121200959628
2Blue Rocks Ronse-Kluisbergen J16 A32121020807682
3BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J16 B2612750755616
4Basket SKT Ieper J16 B2212570683694
5Koninklijke Basket Avelgem J16 A2012480594656
6House Of Talents Kortrijk Spurs J16 D2012480530636
7Bobcat Wielsbeke J16 B12120120397813
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket SKT Ieper J16 B - ALL4ONE Basketbal Menen J16 A16-09-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 20- 0 BFOR
Rapid Raptors Langemark J16 A - Basket SKT Ieper J16 B24-09-2023 15.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 57- 27
Basket SKT Ieper J16 B - KBBC Vk Iebac Ieper J16 A30-09-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 41- 61
BBC P Heuvelland J16 A - Basket SKT Ieper J16 B07-10-2023 17.00Salle des Sports Ploegsteert 83- 58
Basket SKT Ieper J16 B - Basket Poperinge J16 B14-10-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 59- 46
KBBC Vk Iebac Ieper J16 A - Basket SKT Ieper J16 B04-11-2023 13.15Zaal VK Iebac 74- 36
Basket SKT Ieper J16 B - Rapid Raptors Langemark J16 A11-11-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 32- 66
Basket SKT Ieper J16 B - BBC P Heuvelland J16 A18-11-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 64- 56
ALL4ONE Basketbal Menen J16 A - Basket SKT Ieper J16 B25-11-2023 Ter Steenlandt
Basket Poperinge J16 B - Basket SKT Ieper J16 B25-11-2023 09.00Stedelijke Sporthal Poperinge 59- 55
Basket SKT Ieper J16 B - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J16 B13-01-2024 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 42- 71
Basket SKT Ieper J16 B - Koninklijke Basket Avelgem J16 A20-01-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 52- 43
House Of Talents Kortrijk Spurs J16 D - Basket SKT Ieper J16 B03-02-2024 13.30Athena Campus 3 Hofsteden 64- 49
Basket SKT Ieper J16 B - Bobcat Wielsbeke J16 B10-02-2024 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 62- 32
Basket SKT Ieper J16 B - BBC P Heuvelland J16 A25-02-2024 10.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 65- 79
Basket SKT Ieper J16 B - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen J16 A02-03-2024 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 48- 71
Koninklijke Basket Avelgem J16 A - Basket SKT Ieper J16 B16-03-2024 14.00Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken 48- 68
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem J16 B - Basket SKT Ieper J16 B24-03-2024 11.00Gaverhal 57- 42
Bobcat Wielsbeke J16 B - Basket SKT Ieper J16 B14-04-2024 09.00Centrum Hernieuwenburg - NIEUW 45- 81
Basket SKT Ieper J16 B - House Of Talents Kortrijk Spurs J16 D20-04-2024 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 57- 33
Blue Rocks Ronse-Kluisbergen J16 A - Basket SKT Ieper J16 B04-05-2024 14.45Kluisbos 76- 67
BBC P Heuvelland J16 A - Basket SKT Ieper J16 B12-05-2024 11.00Salle des Sports Ploegsteert 75- 50
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.