G14 B

TEAM

Achille Debal

Artin Razavi

August Gryson

Charlotte Dedecker

Emme Deceuninck

Ilias Verheye

Jayden Sercu

Lara Willemyns

Michiel Dejaeghere

Miro Lepouttere

Miroslav Sykes

Rachelle Debal

Willem Boone

Pieter-Jan Leys

Coach

Joke Soenen

Ploegafgevaardigde

Kristof Lepouttere

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 1

Donderdag
van 19:00 tot 20:30
SPORTHAL 1 ZAAL 2

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 B124400284154
2Koninklijke Basket Avelgem G14 B5312084133
3Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G14 A5312078116
4TeleVoIP Zedelgem Lions G14 C5312097140
5Basket SKT Ieper G14 B4211012089
6Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 C311006623
7BBC Wervik G14 A2202048122
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Olympos Marke G14 A - Basket SKT Ieper G14 B17-09-2022 12.00Sporthalle Marke 62- 24
Basket SKT Ieper G14 B - BBC Gullegem G14 A24-09-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 39- 31
Basket Poperinge G14 A - Basket SKT Ieper G14 B01-10-2022 09.00Stedelijke Sporthal Poperinge 87- 13
Rapid Langemark G14 A - Basket SKT Ieper G14 B08-10-2022 11.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 70- 27
Basket SKT Ieper G14 B - BBC P Heuvelland G14 A15-10-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 45- 64
Basket SKT Ieper G14 B - Olympos Marke G14 A23-10-2022 09.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 21- 70
Basket SKT Ieper G14 B - Koninklijke BBC Oostkamp G14 B29-10-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 27- 88
BBC P Heuvelland G14 A - Basket SKT Ieper G14 B05-11-2022 15.00Salle des Sports Ploegsteert 76- 17
Basket SKT Ieper G14 B - Rapid Langemark G14 A12-11-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 34- 54
Basket SKT Ieper G14 B - Basket Poperinge G14 A20-11-2022 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 29- 83
BBC Gullegem G14 A - Basket SKT Ieper G14 B26-11-2022 13.00Gemeentelijke Sporthal Gullegem 38- 30
KBGO Finexa Basket@Sea G14 B - Basket SKT Ieper G14 B07-01-2023 15.00De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum 20- 0 BFOR
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 B - Basket SKT Ieper G14 B21-01-2023 14.30Gaverhal 67- 65
Basket SKT Ieper G14 B - BBC Wervik G14 A04-02-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 55- 22
WedstrijdDatumTijdLocatie
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 C - Basket SKT Ieper G14 B12-02-202314.00Evenementenhal De Schelp
Basket SKT Ieper G14 B - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G14 A25-02-202313.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Koninklijke Basket Avelgem G14 B - Basket SKT Ieper G14 B04-03-202312.00Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
Basket SKT Ieper G14 B - TeleVoIP Zedelgem Lions G14 C11-03-202315.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper G14 B - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 C25-03-202310.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
BBC Wervik G14 A - Basket SKT Ieper G14 B01-04-202313.00De Pionier
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G14 A - Basket SKT Ieper G14 B15-04-202315.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem
Basket SKT Ieper G14 B - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 B22-04-202315.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper G14 B - Koninklijke Basket Avelgem G14 B06-05-202313.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
TeleVoIP Zedelgem Lions G14 C - Basket SKT Ieper G14 B14-05-202315.00Sportcentrum "De Bosserij"

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.