G14 A

TEAM

Axelle Cuvelier

Cas M’Body

Dille Vandendriessche

Gurfateh Kaur

Gust Dumon

Jef Callens

Laurens Michalski

Leon Callens

Loïc Avet

Thibault Loridan

Thiemo Hamelin

Warre Breyne

Annelies Rivière

Coach

Thomas Cuvelier

Ploegafgevaardigde

Stefanie Masschelein

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
17u30 – 19u00

Sporthal 2
Zaal 4

Woensdag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 3

Vrijdag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 3

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Carrefour Market Blankenberge G14 A421414001331552
2Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A36141130988758
3Amon Jeugd Gentson G14 A3214950938734
4BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 A2814770773848
5BBC Falco Gent G14 B2814770771833
6BBC Assenede G14 A221441006841012
7Basket SKT Ieper G14 A18142120554964
8BC Oostende Basket@Sea G14 B18142120614952
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 B - Basket SKT Ieper G14 A02-09-2023 11.00Evenementenhal De Schelp 54- 43
Basket SKT Ieper G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 A09-09-2023 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 26- 86
Elektrooghe Gembas Knesselare G14 A - Basket SKT Ieper G14 A17-09-2023 15.00Sporthal Flabbaert 20- 0 BFOR
LDP Donza G14 A - Basket SKT Ieper G14 A24-09-2023 14.30OCP 75- 37
Basket SKT Ieper G14 A - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A30-09-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 25-105
Gent-Oost Eagles G14 A - Basket SKT Ieper G14 A07-10-2023 13.00Eagles HQ 80- 16
Basket SKT Ieper G14 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G14 A14-10-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 22- 91
Gent-Oost Eagles G14 A - Basket SKT Ieper G14 A28-10-2023 13.00Eagles HQ 87- 30
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A - Basket SKT Ieper G14 A04-11-2023 11.00Evenementenhal De Schelp102- 30
Basket SKT Ieper G14 A - LDP Donza G14 A11-11-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 42- 60
Basket SKT Ieper G14 A - Gent-Oost Eagles G14 A18-11-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 20- 91
House Of Talents Kortrijk Spurs G14 A - Basket SKT Ieper G14 A25-11-2023 10.00Sporthal Lange Munte 96- 16
Basket SKT Ieper G14 A - Kangoeroes Basket Mechelen G14 A02-12-2023 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 18- 95
Basket SKT Ieper G14 A - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 B16-12-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 65- 31
Basket SKT Ieper G14 A - Wytewa Roeselare G14 A06-01-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 44- 54
BBC Assenede G14 A - Basket SKT Ieper G14 A14-01-2024 11.00Gemeentelijke Sporthal Assenede 74- 54
Basket SKT Ieper G14 A - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 A20-01-2024 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 44- 56
Amon Jeugd Gentson G14 A - Basket SKT Ieper G14 A03-02-2024 13.00Provinciale Sporthal Henleykaai 87- 38
Basket SKT Ieper G14 A - BC Oostende Basket@Sea G14 B10-02-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 68- 38
Basket SKT Ieper G14 A - Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A24-02-2024 13.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 39- 89
Basket SKT Ieper G14 A - BBC Falco Gent G14 B02-03-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 38- 47
Basket SKT Ieper G14 A - Carrefour Market Blankenberge G14 A09-03-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 26-111
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 A - Basket SKT Ieper G14 A16-03-2024 11.00Gaverhal 60- 33
Basket SKT Ieper G14 A - BBC Assenede G14 A23-03-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 51- 43
BC Oostende Basket@Sea G14 B - Basket SKT Ieper G14 A14-04-2024 13.45Ter Polder 53- 40
Basket SKT Ieper G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 A20-04-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 30- 66
Carrefour Market Blankenberge G14 A - Basket SKT Ieper G14 A27-04-2024 11.00Zaal d'Hoogploate111- 31
BBC Falco Gent G14 B - Basket SKT Ieper G14 A04-05-2024 09.45Sint Janscollege 49- 29
Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A - Basket SKT Ieper G14 A11-05-2024 15.00De Treffer (Stedelijke Sporthal) 80- 33
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.