G12 C

TEAM

Aagje Lammers

Amber Vandenberghe

Anna Demyttenaere

Cédric Vandendriescche

Emile Smailovic

Emile Warnez

Florent Denecker

Jaydan Blake Leoncio

Johanna Nelissen

Julie Theite

Leander Vlaemynck

Mare Vandendriessche

Matthias Nelissen

Nathan Ficheux

Odin Coolsaet

Roman Novokshchenov

Siebe Lobelle

Cédric Vandendriescche

Coach

Thomas Vandenhove

Coach

Jose Goudeseune

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 2

Dinsdag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 3

Woensdag
13u30 – 15u00

Sporthal 2
Zaal 6

Vrijdag
17u30 – 19u00

Sporthal 2
Zaal 5

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1House Of Talents Kortrijk Spurs G12 G34121110682389
2Koninklijke Basket Avelgem G12 B3012930574358
3BBC P Heuvelland G12 A2812840748450
4Basket SKT Ieper G12 C2212640565433
5Bobcat Wielsbeke G12 C2012480473579
6Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D1812390449736
7ALL4ONE Basketbal Menen G12 A14121110238784
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Rapid Raptors Langemark G12 B - Basket SKT Ieper G12 C24-09-2023 13.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 55- 28
Basket SKT Ieper G12 C - KBBC Vk Iebac Ieper G12 A30-09-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 2-103
Basket SKT Ieper G12 C - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 C07-10-2023 09.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 19- 59
BBC Wervik G12 B - Basket SKT Ieper G12 C14-10-2023 17.00De Pionier 37- 26
Basket SKT Ieper G12 C - Rapid Raptors Langemark G12 B05-11-2023 09.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 56- 50
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 C - Basket SKT Ieper G12 C18-11-2023 11.30Athena Campus 3 Hofsteden 67- 31
Basket SKT Ieper G12 C - BBC Wervik G12 B25-11-2023 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 42- 49
KBBC Vk Iebac Ieper G12 A - Basket SKT Ieper G12 C02-12-2023 11.00Zaal VK Iebac 20- 0 BFOR
Basket SKT Ieper G12 C - ALL4ONE Basketbal Menen G12 A13-01-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper102- 14
Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D - Basket SKT Ieper G12 C20-01-2024 11.00De Treffer (Stedelijke Sporthal) 28- 80
Bobcat Wielsbeke G12 C - Basket SKT Ieper G12 C10-02-2024 13.00De Vlaschaard (Wielsbeke) 41- 61
Basket SKT Ieper G12 C - Koninklijke Basket Avelgem G12 B24-02-2024 15.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 48- 32
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 G - Basket SKT Ieper G12 C03-03-2024 12.00Athena Campus 3 Hofsteden 60- 41
Basket SKT Ieper G12 C - Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D16-03-2024 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 83- 31
BBC P Heuvelland G12 A - Basket SKT Ieper G12 C30-03-2024 13.00Sportcomplex Waasten 56- 46
ALL4ONE Basketbal Menen G12 A - Basket SKT Ieper G12 C07-04-2024 11.00Ter Steenlandt 20- 0 BFOR
Basket SKT Ieper G12 C - Bobcat Wielsbeke G12 C14-04-2024 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 35- 31
Basket SKT Ieper G12 C - BBC P Heuvelland G12 A27-04-2024 10.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 38- 40
Basket SKT Ieper G12 C - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 G04-05-2024 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 31- 60
Koninklijke Basket Avelgem G12 B - Basket SKT Ieper G12 C11-05-2024 12.00Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken 20- 0 BFOR
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.