G12 B

TEAM

Aure Notredame

Axelle Theite

Briek Goethals

Cyril Heughebaert

Jens Mahieu

Johanna Nelissen

Marie Dambre

Mattia-Luca Vergote

Oliver Heinle

Thor Van de Weghe

Victor Rouseu

Victor Verschoore

Sofie Pattyn

Coach

Vincent Heughebaert

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 3

Vrijdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 2 ZAAL 4

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 B93300174110
2KB Oostende Bredene Basket@sea G12 A73210149131
3Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A53120124166
4Basket SKT Ieper G12 B53120126140
5House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D4211010689
6KBGO Finexa Basket@Sea G12 A421108485
7Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A2202072114
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Vk Iebac Ieper G12 A - Basket SKT Ieper G12 B10-09-2022 11.00Zaal VK Iebac 9- 56
Basket SKT Ieper G12 B - Rapid Langemark G12 A17-09-2022 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 61- 26
Basket SKT Ieper G12 B - BBC P Heuvelland G12 A01-10-2022 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 85- 3
Basket SKT Ieper G12 B - Basket Poperinge G12 A08-10-2022 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 46- 38
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 C - Basket SKT Ieper G12 B15-10-2022 09.30Athena Campus 3 Hofsteden 33- 54
Rapid Langemark G12 A - Basket SKT Ieper G12 B22-10-2022 09.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 35- 46
Basket Poperinge G12 A - Basket SKT Ieper G12 B12-11-2022 11.00Stedelijke Sporthal Poperinge 24- 65
BBC P Heuvelland G12 A - Basket SKT Ieper G12 B19-11-2022 15.00Salle des Sports Ploegsteert 8- 93
Basket SKT Ieper G12 B - Vk Iebac Ieper G12 A26-11-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 76- 22
Basket SKT Ieper G12 B - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 C03-12-2022 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 46- 44
Basket SKT Ieper G12 B - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 B14-01-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 35- 53
Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A - Basket SKT Ieper G12 B21-01-2023 10.15Gemeentelijke Sporthal Koekelare 47- 41
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D - Basket SKT Ieper G12 B04-02-2023 15.30Athena Campus 3 Hofsteden 40- 50
WedstrijdDatumTijdLocatie
KBGO Finexa Basket@Sea G12 A - Basket SKT Ieper G12 B18-02-202313.00De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
Basket SKT Ieper G12 B - KB Oostende Bredene Basket@sea G12 A25-02-202309.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A - Basket SKT Ieper G12 B04-03-202314.00Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
Basket SKT Ieper G12 B - KBGO Finexa Basket@Sea G12 A11-03-202315.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 B - Basket SKT Ieper G12 B18-03-202309.00Evenementenhal De Schelp
Basket SKT Ieper G12 B - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D01-04-202310.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper G12 B - Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A08-04-202310.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
KB Oostende Bredene Basket@sea G12 A - Basket SKT Ieper G12 B30-04-202311.15Ter Polder
Basket SKT Ieper G12 B - Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A06-05-202311.00Stedelijke sporthal 2 Ieper

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.