G12 B

TEAM

Arthur Verhamme

Eden Hachana

Fran Decoster

Janne Christiaen

Leon Thoma

Lou Lernout

Rory Debaene

Stien Vandamme

Bart Callens

Coach

Pascal Vandamme

Ploegafgevaardigde

Henri Cuvelier

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 2

Donderdag
17u30 – 19u00

Sporthal 2
Zaal 5

Donderdag
17u30 – 18u30

Minneplein
Zaal 1

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A36121200777400
2House Of Talents Kortrijk Spurs G12 F2812840612565
3BBC Gullegem G12 A2712741559534
4House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D2412660619663
5Olympos Marke G12 A2212570608645
6Basket Desselgem G12 A16122100490618
7Basket SKT Ieper G12 B15121101434674
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket SKT Ieper G12 B - Red Sharks Koekelare G12 A16-09-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 24- 31
Basket SKT Ieper G12 B - Wytewa Roeselare G12 A23-09-2023 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 18- 48
Basket Poperinge G12 A - Basket SKT Ieper G12 B30-09-2023 11.00Stedelijke Sporthal Poperinge 73- 27
Basket SKT Ieper G12 B - BBC Gullegem G12 A07-10-2023 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 26- 55
Basket SKT Ieper G12 B - Rapid Raptors Langemark G12 A15-10-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 23- 61
Red Sharks Koekelare G12 A - Basket SKT Ieper G12 B21-10-2023 12.15Gemeentelijke Sporthal Koekelare 31- 27
Wytewa Roeselare G12 A - Basket SKT Ieper G12 B11-11-2023 12.30Sporthal Schiervelde 36- 16
BBC Gullegem G12 A - Basket SKT Ieper G12 B19-11-2023 13.00Gemeentelijke Sporthal Gullegem 47- 40
Rapid Raptors Langemark G12 A - Basket SKT Ieper G12 B26-11-2023 11.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 58- 16
Basket SKT Ieper G12 B - Basket Poperinge G12 A02-12-2023 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 28- 70
Olympos Marke G12 A - Basket SKT Ieper G12 B14-01-2024 16.00Sporthalle Marke 68- 48
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 F - Basket SKT Ieper G12 B20-01-2024 11.30Athena Campus 3 Hofsteden 62- 34
Basket Desselgem G12 A - Basket SKT Ieper G12 B10-02-2024 14.00Leiestadion 42- 47
Basket SKT Ieper G12 B - BBC Gullegem G12 A24-02-2024 15.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 42- 42
Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A - Basket SKT Ieper G12 B02-03-2024 17.00Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel 72- 27
Basket SKT Ieper G12 B - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D09-03-2024 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 26- 57
Basket SKT Ieper G12 B - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 F16-03-2024 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 35- 53
Basket SKT Ieper G12 B - Olympos Marke G12 A23-03-2024 14.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 37- 40
Basket SKT Ieper G12 B - Basket Desselgem G12 A13-04-2024 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 37- 47
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 D - Basket SKT Ieper G12 B27-04-2024 15.30Athena Campus 3 Hofsteden 62- 44
Basket SKT Ieper G12 B - Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A04-05-2024 14.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 36- 60
BBC Gullegem G12 A - Basket SKT Ieper G12 B11-05-2024 13.00Gemeentelijke Sporthal Gullegem 69- 21
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.