G12 A

TEAM

Axelle Cuvelier

Dille Vandendriessche

Frida Gheeraert

Gurfateh Kaur

Lander Vandeputte

Leon Callens

Lex Robert

Lise Deryckere

Loïc Avet

Svetlana Dubois

Warre Breyne

Pedro Decrock

jeugdcoordinator

Stefanie Masschelein

Ploegafgevaardigde

Thomas Cuvelier

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Woensdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 1

Vrijdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 2

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Koninklijke BBC Oostkamp G12 A93300194125
2LDP Donza G12 A83201177119
3Basket Midwest Izegem G12 A6220012990
4House Of Talents Kortrijk Spurs G12 B63111147133
5Basket SKT Ieper G12 A53120138124
6Kon BBC De Panne vzw G12 A53120148156
7Avanti Brugge 2015 G12 B3303098223
8e5 Sgolba Aalter G12 A2202054115
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket SKT Ieper G12 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 F03-09-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 48- 47
BC Oostende Basket@Sea G12 A - Basket SKT Ieper G12 A10-09-2022 11.00De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum103- 28
Basket SKT Ieper G12 A - BBC Gullegem G12 A24-09-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 71- 41
Rozenbeka Oostrozebeke G12 A - Basket SKT Ieper G12 A01-10-2022 15.00Stedelijke Sporthal "Mandelmeersen" Oostrozenbeke 50- 59
Basket SKT Ieper G12 A - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 A08-10-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 23- 56
Basket Midwest Izegem G12 A - Basket SKT Ieper G12 A16-10-2022 09.00Sporthal Kachtem 67- 48
Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A - Basket SKT Ieper G12 A29-10-2022 09.00De Treffer (Stedelijke Sporthal) 53- 46
Basket SKT Ieper G12 A - Basket Midwest Izegem G12 A05-11-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 46- 42
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 A - Basket SKT Ieper G12 A12-11-2022 09.00Evenementenhal De Schelp 74- 29
Basket SKT Ieper G12 A - Rozenbeka Oostrozebeke G12 A20-11-2022 09.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 43- 40
BBC Gullegem G12 A - Basket SKT Ieper G12 A27-11-2022 09.00Gemeentelijke Sporthal Gullegem 20- 83
Basket SKT Ieper G12 A - BC Oostende Basket@Sea G12 A03-12-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 20- 81
Basket SKT Ieper G12 A - Koninklijke Basket Avelgem G12 A10-12-2022 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 59- 26
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 F - Basket SKT Ieper G12 A17-12-2022 11.30Athena Campus 3 Hofsteden 61- 46
Basket SKT Ieper G12 A - Basket Poperinge G12 A07-01-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 71- 13
LDP Donza G12 A - Basket SKT Ieper G12 A14-01-2023 09.00Palaestra 58- 38
Koninklijke BBC Oostkamp G12 A - Basket SKT Ieper G12 A21-01-2023 13.00De Valkaart 44- 40
BC Oostende Basket@Sea G12 A - Basket SKT Ieper G12 A28-01-2023 11.00De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum 89- 28
Basket SKT Ieper G12 A - Avanti Brugge 2015 G12 B04-02-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 60- 22
WedstrijdDatumTijdLocatie
Basket SKT Ieper G12 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G12 B12-02-202310.30Stedelijke sporthal 2 Ieper
Basket SKT Ieper G12 A - e5 Sgolba Aalter G12 A25-02-202309.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Kon BBC De Panne vzw G12 A - Basket SKT Ieper G12 A05-03-202309.00Sportzaal Den Oosthoek
Basket SKT Ieper G12 A - Basket Midwest Izegem G12 A11-03-202309.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper G12 A - LDP Donza G12 A18-03-202309.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
House Of Talents Kortrijk Spurs G12 B - Basket SKT Ieper G12 A25-03-202315.30Athena Campus 3 Hofsteden
Avanti Brugge 2015 G12 B - Basket SKT Ieper G12 A01-04-202313.00Stamina
Basket SKT Ieper G12 A - Koninklijke BBC Oostkamp G12 A22-04-202309.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
e5 Sgolba Aalter G12 A - Basket SKT Ieper G12 A29-04-202312.45Sportpark Aalter
Basket SKT Ieper G12 A - Kon BBC De Panne vzw G12 A06-05-202309.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
Basket Midwest Izegem G12 A - Basket SKT Ieper G12 A14-05-202309.00Sporthal Kachtem

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.