G10 C

TEAM

Hanne Mestdagh

Coach

TRAINING

Maandag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 3

Donderdag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 3

COMPETITIE

WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket Poperinge G10 A - Basket SKT Ieper G10 C23-09-2023 09.00Stedelijke Sporthal Poperinge 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Rapid Raptors Langemark G10 A01-10-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Wytewa Roeselare G10 B - Basket SKT Ieper G10 C08-10-2023 09.00Sporthal Schiervelde 1- 1
BBC P Heuvelland G10 B - Basket SKT Ieper G10 C15-10-2023 11.00Salle des Sports Ploegsteert 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Basket Poperinge G10 A28-10-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - KBBC Vk Iebac Ieper G10 C04-11-2023 09.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Basket Poperinge G10 A11-11-2023 09.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Wytewa Roeselare G10 B18-11-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - BBC P Heuvelland G10 B26-11-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Rapid Raptors Langemark G10 A - Basket SKT Ieper G10 C03-12-2023 11.00Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 1- 1
KBBC Vk Iebac Ieper G10 C - Basket SKT Ieper G10 C09-12-2023 09.00Zaal VK Iebac 1- 1
Koninklijke Basket Avelgem G10 B - Basket SKT Ieper G10 C13-01-2024 10.30Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken 1- 1
Basket Desselgem G10 B - Basket SKT Ieper G10 C20-01-2024 12.00Leiestadion 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Bobcat Wielsbeke G10 A27-01-2024 16.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
Basket SKT Ieper G10 C - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A04-02-2024 09.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 E24-02-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 C - Basket SKT Ieper G10 C03-03-2024 11.00Evenementenhal De Schelp 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 E09-03-2024 12.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Basket Desselgem G10 B17-03-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Koninklijke Basket Avelgem G10 B23-03-2024 12.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A - Basket SKT Ieper G10 C20-04-2024 11.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem 1- 1
Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 E - Basket SKT Ieper G10 C27-04-2024 15.00Heilig Hart College 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 C05-05-2024 13.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
House Of Talents Kortrijk Spurs G10 E - Basket SKT Ieper G10 C11-05-2024 09.30Athena Campus 3 Hofsteden 1- 1
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.