G10 C

TEAM

Arthur Verhamme

Nyo Cornillie

Odin Coolsaet

Sterre Liefhooghe

Suzan Bollaert

Ties Vanoplynes

Javina Rambour

Coach

Jelena Rambour

Coach

TRAINING

Maandag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 2

Donderdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 2

COMPETITIE

WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Basket SKT Ieper G10 C - Wytewa Roeselare G10 C24-09-2022 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A - Basket SKT Ieper G10 C01-10-2022 13.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Basket Desselgem G10 B08-10-2022 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Bobcat Wielsbeke G10 B - Basket SKT Ieper G10 C16-10-2022 11.00De Vlaschaard (Wielsbeke) 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A22-10-2022 14.45Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket Desselgem G10 B - Basket SKT Ieper G10 C12-11-2022 10.00Leiestadion 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Bobcat Wielsbeke G10 B20-11-2022 13.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G10 C - Basket SKT Ieper G10 C26-11-2022 13.00Gaverhal 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G10 C03-12-2022 13.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Wytewa Roeselare G10 C - Basket SKT Ieper G10 C10-12-2022 09.00Sporthal Schiervelde 1- 1
Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G10 A - Basket SKT Ieper G10 C14-01-2023 10.00Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel 1- 1 BFOR
Basket SKT Ieper G10 C - Basket Poperinge G10 A29-01-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 C - Vk Iebac Ieper G10 B04-02-2023 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
WedstrijdDatumTijdLocatie
Basket SKT Ieper G10 C - Rapid Langemark G10 A12-02-202310.30Stedelijke sporthal 2 Ieper
Kon BBC De Panne vzw G10 A - Basket SKT Ieper G10 C04-03-202315.00Sportzaal Den Oosthoek
Basket SKT Ieper G10 C - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 E11-03-202311.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
Basket SKT Ieper G10 C - Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G10 A18-03-202313.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Rapid Langemark G10 A - Basket SKT Ieper G10 C25-03-202309.15Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
Vk Iebac Ieper G10 B - Basket SKT Ieper G10 C01-04-202311.00Zaal VK Iebac
Basket Poperinge G10 A - Basket SKT Ieper G10 C29-04-202309.00Stedelijke Sporthal Poperinge
Basket SKT Ieper G10 C - Kon BBC De Panne vzw G10 A06-05-202315.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
House Of Talents Kortrijk Spurs G10 E - Basket SKT Ieper G10 C13-05-202315.30Athena Campus 3 Hofsteden

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.