G10 B

TEAM

Aagje Lammers

Amber Vandenberghe

Anna Demyttenaere

Iona Willems

Julie Theite

Leander Vlaemynck

Mare Vandendriessche

Matthias Nelissen

Nathan Ficheux

Rory Debaene

Cédric Vandendriescche

Coach

Kevin Debaene

Ploegafgevaardigde

Bart Cornillie

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Maandag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 1

Donderdag
van 17:30 tot 19:00
SPORTHAL 1 ZAAL 1

COMPETITIE

WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Rapid Langemark G10 A - Basket SKT Ieper G10 B25-09-2022 09.15Sportcentrum Langemark-Poelkapelle 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - Vk Iebac Ieper G10 A01-10-2022 11.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - BBC Koksijde G10 A08-10-2022 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket Poperinge G10 A - Basket SKT Ieper G10 B15-10-2022 09.00Stedelijke Sporthal Poperinge 1- 1
Vk Iebac Ieper G10 A - Basket SKT Ieper G10 B22-10-2022 09.00Zaal VK Iebac 1- 1 BFOR
BBC Koksijde G10 A - Basket SKT Ieper G10 B12-11-2022 11.00Gemeentelijke sporthal Koksijde 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - Basket Poperinge G10 A20-11-2022 15.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Kon BBC De Panne vzw G10 B - Basket SKT Ieper G10 B26-11-2022 15.00Sportzaal Den Oosthoek 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - Kon BBC De Panne vzw G10 B03-12-2022 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - Rapid Langemark G10 A10-12-2022 11.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket Desselgem G10 B - Basket SKT Ieper G10 B14-01-2023 10.00Leiestadion 1- 1
Koninklijke Basket Avelgem G10 B - Basket SKT Ieper G10 B21-01-2023 09.00Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A29-01-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 B - BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G10 B04-02-2023 15.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
WedstrijdDatumTijdLocatie
Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 D - Basket SKT Ieper G10 B11-02-202315.00Heilig Hart College
House Of Talents Kortrijk Spurs G10 G - Basket SKT Ieper G10 B25-02-202313.30Athena Campus 3 Hofsteden
Basket SKT Ieper G10 B - BBC Gullegem G10 B11-03-202311.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
Basket SKT Ieper G10 B - Basket Desselgem G10 B18-03-202311.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Basket SKT Ieper G10 B - Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 D25-03-202316.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G10 B - Basket SKT Ieper G10 B01-04-202313.00Gaverhal
Basket SKT Ieper G10 B - Koninklijke Basket Avelgem G10 B23-04-202310.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A - Basket SKT Ieper G10 B29-04-202309.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem
Basket SKT Ieper G10 B - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 G06-05-202315.00Stedelijke sporthal 2 Ieper
BBC Gullegem G10 B - Basket SKT Ieper G10 B13-05-202315.00Gemeentelijke Sporthal Gullegem

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.