G10 A

TEAM

G10 A

Cédric Vandendriescche

Coach

TRAINING

Maandag
17u30 – 19u00

Sporthal 1
Zaal 2

Woensdag
13u30 – 15u00

Sporthal 2
Zaal 6

COMPETITIE

WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 A - Basket SKT Ieper G10 A10-09-2023 09.00Evenementenhal De Schelp 1- 1
KBGO Finexa Basket@Sea G10 C - Basket SKT Ieper G10 A16-09-2023 11.00Sportcentrum Zomerloos Gistel 1- 1
KBBC Vk Iebac Ieper G10 A - Basket SKT Ieper G10 A23-09-2023 09.00Zaal VK Iebac 1- 1
Basket Midwest Izegem G10 A - Basket SKT Ieper G10 A30-09-2023 13.00Sporthal Kachtem 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 A07-10-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 A - Basket SKT Ieper G10 A14-10-2023 15.00De Treffer (Stedelijke Sporthal) 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 A28-10-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - KBGO Finexa Basket@Sea G10 C04-11-2023 13.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Koninklijke BBC Oostkamp G10 B - Basket SKT Ieper G10 A05-11-2023 11.00Riderfort Domein 1- 1
House Of Talents Kortrijk Spurs G10 A - Basket SKT Ieper G10 A18-11-2023 09.30Athena Campus 3 Hofsteden 1- 1 BFOR
Basket SKT Ieper G10 A - Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 A25-11-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Basket Midwest Izegem G10 A02-12-2023 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Koninklijke BBC Oostkamp G10 B09-12-2023 10.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - KBBC Vk Iebac Ieper G10 A16-12-2023 14.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - KBBC Vk Iebac Ieper G10 A13-01-2024 10.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 1- 1
Amon Jeugd Gentson G10 A - Basket SKT Ieper G10 A20-01-2024 09.00Provinciale Sporthal Henleykaai 1- 1
Koninklijke BBC Oostkamp G10 A - Basket SKT Ieper G10 A27-01-2024 13.00De Valkaart 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Avanti Brugge 2015 G10 A03-02-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Elektrooghe Gembas Knesselare G10 A25-02-2024 10.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - BBC Falco Gent G10 A03-03-2024 09.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
LDP Donza G10 B - Basket SKT Ieper G10 A10-03-2024 11.00OCP 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Amon Jeugd Gentson G10 A16-03-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
KBBC Vk Iebac Ieper G10 A - Basket SKT Ieper G10 A23-03-2024 09.00Zaal VK Iebac 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - Koninklijke BBC Oostkamp G10 A13-04-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
Avanti Brugge 2015 G10 A - Basket SKT Ieper G10 A20-04-2024 10.00Stamina 1- 1
Basket SKT Ieper G10 A - LDP Donza G10 B27-04-2024 09.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 1- 1
BBC Falco Gent G10 A - Basket SKT Ieper G10 A04-05-2024 13.00Rozebroeken 1- 1
Elektrooghe Gembas Knesselare G10 A - Basket SKT Ieper G10 A11-05-2024 12.00Sporthal Flabbaert 1- 1
WedstrijdDatumTijdLocatie

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.