CATS C

TEAM

Celine Lippinois

Dieke Leterme

Emmely Pollet

Femke Decroo

Ines Houwen

Javina Rambour

Kelly Dewilde

Michelle Houwen

Noor Bloes

Valerie Pattyn

Karen Norman

Ploegafgevaardigde

TRAINING

Dinsdag
19u00 – 20u30

Sporthal 1
Zaal 3

COMPETITIE

PositieTeamPunten#MM+M-M=Score +Score -
1Basket SKT Ieper DSE C36141130805572
2Basket Desselgem DSE A32121020685501
3Torhout Lions DSE B2711830692574
4Avanti Brugge Dames DSE B2711830612457
5B.C. Blue Stars Brugge DSE B2612750569491
6BC Oostende Basket@Sea DSE C2313580579636
7Red Sharks Koekelare DSE A1711380497572
8Bobcat Wielsbeke DSE B17142110620840
9Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A159360502512
10BBC Wervik DSE A13111100377815
11Kon BBC De Panne vzw DSE R311006646
12House Of Talents Kortrijk Spurs DSE R311006553
WedstrijdDatumTijdLocatieUitslag
BBC Wervik DSE A - Basket SKT Ieper DSE C16-09-2023 18.00De Pionier 11- 33
Basket SKT Ieper DSE C - Bobcat Wielsbeke DSE B24-09-2023 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 57- 40
House Of Talents Kortrijk Spurs DSE R - Basket SKT Ieper DSE C14-10-2023 18.00Athena Campus 3 Hofsteden 43- 40
Basket SKT Ieper DSE C - Basket Desselgem DSE A22-10-2023 15.00Stedelijke sporthal 2 Ieper 52- 36
Basket SKT Ieper DSE C - Torhout Lions DSE B04-11-2023 18.30Stedelijke sporthal 2 Ieper 62- 53
Basket SKT Ieper DSE C - B.C. Blue Stars Brugge DSE B19-11-2023 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 49- 21
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A - Basket SKT Ieper DSE C25-11-2023 17.30Sport-Ontmoetingscentrum Otegem 31- 54
BC Oostende Basket@Sea DSE C - Basket SKT Ieper DSE C02-12-2023 18.30Sportcentrum Zomerloos Gistel 56- 68
Basket SKT Ieper DSE C - Avanti Brugge Dames DSE B10-12-2023 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 52- 48
Kon BBC De Panne vzw DSE R - Basket SKT Ieper DSE C16-12-2023 17.45Sportzaal Den Oosthoek 49- 39
Basket SKT Ieper DSE C - Red Sharks Koekelare DSE A06-01-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 46- 32
Bobcat Wielsbeke DSE B - Basket SKT Ieper DSE C28-01-2024 13.00De Vlaschaard (Wielsbeke) 54- 52
Basket SKT Ieper DSE C - BC Oostende Basket@Sea DSE C03-02-2024 16.00Stedelijke Sporthal 1 Ieper 67- 31
BBC Wervik DSE A - Basket SKT Ieper DSE C10-02-2024 18.00De Pionier 31- 94
Red Sharks Koekelare DSE A - Basket SKT Ieper DSE C18-02-2024 17.00Gemeentelijke Sporthal Koekelare 29- 59
Basket SKT Ieper DSE C - House Of Talents Kortrijk Spurs DSE R25-02-2024 14.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper 53- 65
Basket Desselgem DSE A - Basket SKT Ieper DSE C02-03-2024 18.00Leiestadion 45- 40
WedstrijdDatumTijdLocatie
Torhout Lions DSE B - Basket SKT Ieper DSE C10-03-202415.00Sportcentrum Benny Vansteelant
Basket SKT Ieper DSE C - BBC Wervik DSE A17-03-202414.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
B.C. Blue Stars Brugge DSE B - Basket SKT Ieper DSE C24-03-202412.30VTI Brugge
Basket SKT Ieper DSE C - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A14-04-202414.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper
Avanti Brugge Dames DSE B - Basket SKT Ieper DSE C20-04-202418.00De Varens
Basket SKT Ieper DSE C - Kon BBC De Panne vzw DSE R28-04-202414.30Stedelijke Sporthal 1 Ieper

basketieper.be maakt gebruik van cookies. Door op OK te klikken en verder te surfen, ga je akkoord met het gebruik van cookies.